Download Quran from MP3RECITATION.COM

Albumet dhe këngët 2013Rënditja sipas: Këngët e reja , Alfabetit

Remzije Osmani , Mahmut Ferati, Shyhrete Behluli - Potpuri kengesh
Mentor Kurtishi, Xheza dhe Muharrem Ahmeti - Potpuri Me Kenge Dasmash Pjesa 1
Elhaida Dani - Sje me
Astro (AB) - Jom me ty 2013
Valbona Xeka ft. Klodian Korra - Gusha me arome 2013
Bari Kurti - Castet 2013
Bari Kurti - Kthehu 2013
Eli-G ft Rati dhe 52oni - Bela
Sabiani ft. Marseli, Petro - Luje luje Zemer Ti (2014)
Xhuli ft Gena - Po Fantazoj (2013)
Albulena Ukaj - Injorant (2013)
Mentor Kurtishi - Emri yt (2013)
Rovena Stefa - E morre per letra (2013)
Teuta Selimi - Seshte dashnija (2013)
Ermal Fejzullahu - Djali i Kosoves (2013)
Ermal Fejzullahu - Te fala ke dhe nga une (2013)
Meda - O mehlem (2013)
Valbona Spahiu - Je shum afer (2013)
Daim Lala - Prishtinalikja (2013)
Xheki - Tolerante (2013)
Sabina Dana - Mangav Mangav (2013)
Daim Lala - Pasha ty (2013)
Sefe Duraj - Mejrem (2013)
Artiola ft Poni - Fol Shqip (2013)
Nora Istrefi - I jemi je (2013)
Sefe Duraj Ft. Ryva Kajtazi - Me thuaj po (2013)
Sergio - Without U (2013)
Gjira - A po ta don (2013)
Lea Metolli - Mos u kthe (2013)
Beatrix Ramosaj - Pa ty (2013)
Lind Islami - Me shume se fjale (2013)
Xhela - Si Raki me ke Pi (2013)
GJIKO - Trendelin (2013)
Meda - Je Martu (Premier 2013)
Mentor Kurtishi - Moj dashnia jeme (2013)
Adnan Daci - Para Zotit Ke Me Dal (2013)
Sabri Fejzullahu - Goditje ne zemer (2013)
Shkumbin Ismaili - Lutem (2013)
Granit Ahmeti - Shpirt I shitur (2013)
Mihrije Prapashtica - Vajzes (2013)
Shkelzen Jetishi - O Dukat (2013)
Vali Kuqi - Arsye Skam (2013)
B-Genius - Zotit kerkoj falje (2013)
Lumi B - President (2013)
Lyric Master - Secret Love (2013)
Gold AG ft. Beatrix Ramosaj - Ne vendin e vjeter (2013)
Vaxi ft. Afrim Aliu ft. Hajredin Gjeta - Te fala (2013)
Visar Kalludra - Asaj (2013)
Andos - Ma e mira ne bot (2013)
Adnan Daci - Sa te deshta ty (2013)
Bashkim Spahiu ft. Buca - Ajshe (2013)
Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Hajde Sonte (2013)
Jetmir ft. Dafina Dauti - Ende te dua (2013)
Kanita - No One Can Stop Me Now (2013)
Keli - Bema hallall zemer (2013)
Mensur Kadriu dhe Enis Murati - Malli per Nenen (2013)
Zanfina Ismaili - Ma ngat (2013)
Andrea Vesho - Vetem ty dhe Zotin (2013)
Dani - Nje shprese (2013)
Dule Malindi - Flokegjata tre pellembe (2013)
Ernim Ibrahimi ft. Ardita Haliti - Lorena (2013)
Fikret Dauti - Live (2013)
Habil Akiku - Se meriton as me tlotu (2013)
Labinot Rexha - Kenga e Veles (2013)
Mensur Kadriu - Gurbeti (2013)
Lyric Master - Je ti (2013)
Malesori - Vec lodhesh (2013)
Kanita - Endrra Ime (2013)
Seldi Qalliu - Weli Weli (2013)
Adelina Tahiri - Heart on Fire (2013)
Nora Muqaj - Lamtumire nuk ka per ty (2013)
Ylli Demaj - Jepi Gaz (2013)
Alban Mehmeti - Pa dashnoren time (Live 2013)
Albana Azizi - Kalle Sonte (2013)
Gjiko dhe EP - NBoten Tjeter (2013)
Mihrije Braha - Hajde Neser (2013)
Ronela Hajati - Mos ma lesho (2013)
Soni Malaj ft. Aldo - Jeto (2013)
Stine ft. Diti G - Te Ndahem (2013)
Alida - Dridhesh Sillesh (2013)
Gold AG - Dhembje e Dashni (2013)
Grupi Aurora - Jetimi (2013)
Hala Osmanollaj - Sonte dojm me kall (2013)
Hekuran Krasniqi - Lamtumire (2013)
Teuta Thaqi - E veshtire eshte ndarja (2013)
Xili - Kalle Kalle (2013)
Dafina Zeqiri - Hajde Ma Knej (2013)
Enca - E Ke Rradhen Ti (2013)
Alban Mehmeti - Live (2013)
Kenga Magjike - Java e dyte (2013)
Era Istrefi - Mani per money (2013)
Kenga Magjike - Java e par (2013)
Motrat Duhani ft. Jetoni Vogel - Si bombon (2013)
Vellezerit Mziu - Nxon jom kon (2013)
Adelina Berisha - Party Hard (2013)
Arta ft Don Arbas ft Mc Kresha - Bombshell (2013)
Veli Sahiti TRIX - Bjondina ime (2013)
Ertila Koka ft. 2TON - Beb (2013)
Besim Tafolli ft. Hekuran Krasniqi - Takat (2013)
Vesa Luma - I ndaluar (2013)
Dhurata Ahmeti ft. Presioni - Ama Veq Pak (2013)
Agron Aliu - Kujtimet (2013)
Dafina Dauti ft. 2Ton - Spo ma nin (2013)
Ermal Mamaqi - Mos harro te vish (2013)
Dafina Zeqiri - Time Out (2013)
Arta Osmani - Nuk jam ne dispozicion (2013)
Xhafer Ahmetaj - Hileqare (2013)
Leonora Jakupi - Se ndaloj (2013)
Tim Gostivari - Xhelozia si zeheri (2013)
Sheila - Super Fiksim (2013)
Ruzhdi Durmishi - Extra Tallava (2013)
Paro - Nuse moj tu befte nena (2013)
Leke Toma - Buzeqesh goca (2013)
Ismet Aloshi - Kthema Zot (2013)
Fatmir Shahini - Taksixhiu, erdhi nusja (2013)
Taulant Bajraliu - Sofra (2013)
Valle Dasmash (Album 2013)
Arif Murati - Kur i mbusha 20 vjet (Live 2013)
Tash knojm tallava (Album 2013)
Shkelzen Doli - Violine Shqiptare (Album 2013)
Eni Koci - Tek Ty (2013)
Risa - Sonte ( 2013 )
Sevi ft. Jetoni i vogel - Ekstremist ( 2013 )
Artan Bakija ft. Shkelzen Doli, Vesa Smolica, Ruzhdi Sadiku - Vendit Tim ( 2013 )
Alban Skenderaj ft. Dr. Mic - Mrekullia e 8 (2013)
Meda Ft Vjollca Haxhiu ft Gold AG - Tkam fiksim (Remix 2013)
Xhensila Murtezaj ft Elgit Doda - Liar (2013)
Enca - Dua Te Jesh Ti (2013)
Kosovare Hasi - A me do (2013)
Seven Saraqi - Work (2013)
Bekim Zogaj - Balad (2013)
Ingrid Gjoni - Impossible (2013)
Lyric Master - Sa ma larg (2013)
Artan Jusufi - Zvicrrane (Album 2013)
Eli-G ft. Marseli - Sa si une dashuron (Premier 2013)
Muharremi Ft. Miri, Emim - Magdalena (2013)
Sabian ft. Anastasia - Nje sekonde (2013)
Argeton Dervishi dhe Rabie Rika - Potpuri (2013)
Syzana Jashanica - Le tfilloi sezona (Album 2013)
Dridhe Trupin Tallava 6 (Album 2013)
Shpend Limani - O Muhamed (Album 2013)
Ermal Fejzullahu - Po ta fali zemren (2013)
Aferdita Demaku ft. Vullnet Zhuniqi - Si moter e vella (2013)
Fatmir Daja - Zjarr (2013)
Bledis - My Special (2013)
Labinot Tahiri LABI - Kur i mbusha 20 vjet (Live 2013)
Shkelzen Azemi - Si te jetoj une (Album Live 2013)
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Kenge Dasmash (Album Live 2013)
Vaxi ft Betimi ft Jetoni Vogel - Kopilica (2013)
Mahmut Ferati dhe Shyhret Behluli - Rob i Dashuris (2013)
Bujar Durmishi - Bllof (2013)
Dritan Ajdini - Shqiperi nuri (2013)
Erind Xhaferri - Vallen hedh gjithe Shqiperia (2013)
Gezim Salaj ft. Alma Velaj - Lot e mall (2013)
Fisnik Elezaj - Ty ste kam (2013)
Luziana ft. Edmond Muho - Shpirtin kam tek ti (2013)
Zyber Avdiu dhe Grupi Ard - Kolazh (2013)
Shpend Limani dhe Harun Ismaili - Namazi (Ilahi 2013)
Florian Beqiri - Oj Medine (Ilahi 2013)
Lazy - 1 ne 1 milione (2013)
Mergim Gojani (Gimi) - Hajde Shote (2013)
Gentian Ramosaj - Vera e Dashurise (2013)
Elona Leka - Zemer po vonohesh (2013)
Daniele Meo ft. Revolt Klan - Adesso Balla (2013)
Eli Fara dhe Grupi Mangavatu - Hallakatem (2013)
Albana - Te dua ashtu si je (2013)
Anjeza Ndoj dhe Vida Kunora - Shege e bukur (2013)
Bashkim Spahiu - Princeshat (Album 2013)
Anjeza Branka - Papi (2013)
Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Oj Lulie (Premier 2013)
Keli - U Kenaqem (Album 2013)
Kaos - Gezuar Perhajr (2013)
Paro ft. Adriana Koreta - Amanet Bije (2013)
Agnesa - Hey DJ (2013)
Atdhetare Iseni - Te prita (2013)
Aragona Band ft Ermal Fejzullahu - Femnat e Prishtines (2013)
Fatmir Sufa ft. DeSanto - Cak Pak Hopa Hopa (2013)
Fahri Gashi - Skam malle per ty (Album 2013)
Bitonia Burimi dhe Armendi - Live (Album 2013)
Sedat Rama - Iphoni (Album 2013)
Dhurata - Live (Album 2013)
Aurela Gace - Dua (Premier 2013)
Fazli Ramadani - Te deshta (2013)
Kaltrina Selimi - Zemer (2013)
Neki Emra - Engjell Dukesh Ti (2013)
Nora Istrefi - Me zo tnalt (2013)
Keli - U Knaqum (2013)
Elinel - Jungle (2013)
Alban Skenderaj - Refuzoj (Remix 2013)
Indrit Kodra - Ti me thuaj (2013)
Grizzo ft. Jessica Polo - Gone Away (2013)
Jolanda Dhamo - Deluzion (2013)
Gena - Kolazh (2013)
PONI - Xhan xhan (2013)
Red Bloody - I Braktisur (2013)
Altin Ft. Ina Sulku, Meti - Dashuria (2013)
Ardit Ft.Enca - Real Love (2013)
Sabiani Ft. Irvena - Me do a sme do (2013)
Alban Skenderaj ft. DJ Dalool - Peng (2013)
Lyric Master ft. Mr.K - Per ty ska diell (2013)
Perlat Sheqeri ft. Lili - Pa ty sjetoj (2013)
Daim Lala - Ani Ani 2013
Shpresim Veseli - Hakut mos me hy (Album 2013)
Adem Ramadani - Allah Allah Ja Allah (Live 2013)
Motrat Hoxha - Dajret e Prizrenit (Album 2013)
Dani - Live (Album 2013)
Istiana Ft. Dj Erian, Sincero - Euphoria (2013)
Samanta Dj Olti ft. ddy Nunes - Pafundesi (2013)
Xela - Kur ti luan me ndjenja (Live 2013)
Fidan Hajrizi - Sa shum te kam dasht (Album 2013)
Antigona Hoxha - Erdhen kerret (Album 2013)
Gazi - Mashallah Mashallah (Album 2013)
Mehdi Berisha - Ty te pata zemer (Album 2013)
Mihrije Braha ft Dj Cimi ft Lora - Krejt le ta dijn (2013)
Ben Gocaj - Potpuri Shkodrane (2013)
Bardh Spahja - Sot asht dit e enjte (2013)
Teuta Thaqi - Pina Tekilla (2013)
Valmir Begolli - Dashuria Xhelozia (2013)
Buraku Grupi Fama - Falma (2013)
Bajram Gigolli - Tallava (Album Premier 2013)
Besmir Spahiu - Digju shpirti im (Album Live 2013)
Anjeza Ndoj - Moj e mira qe shkon per uje (2013)
Ardjan Jaku - Cika, cika (2013)
Eli Malaj - Lodhu kot (2013)
Devis Xherahu ft. Vaske Curri - Nuk e meriton (2013)
Flora Gashi - Lulia me limona (Album 2013)
Sala Bekteshi - Sonte luhet vallja (Album 2013)
Vesa Luma ft. Big Basta - Nuk Do Flejme (2013)
Klodi - Gurbetqari (2013)
Adelina Emini - Ai Moment (2013)
Lyrical Son ft MC Kresha - Me ta pyl (2013)
Poni ft 2Step - Dalee (2013)
Sinan Hoxha dhe Seldi - Ah Brune (2013)
Besa - Folie (2013)
Etnon feat Kaltrina Selimi - Pike ne jete (2013)
Blerina Braka ft. Shpat Kasapi - Zogu ti (2013)
Lea Metolli feat Etnon - Ne vena (2013)
Fatmir Morina - Live (Album 2013)
Mensur Kadriu - Jetimi (2013)
Sabri Fejzullahu - E jeta shkon (Album 2013)
Bashkim Spahiu - Mbeti e kalume (2013)
Extra Tallava - Album 2013
Leta - Hajde te Dada (Album 2013)
Nazife dhe Merita Bunjaku - Ne Dardani Bin Tupanat (Album 2013)
Sela - Krejt e din (2013)
Edlira Biba - Iluzion (2013)
Mira Janji - Nje yll kerkoj (2013)
Ylber Aliu - Emri All-llah (2013)
Filloi Dasma (Album 2013)
Jetmir Hyseni - Live (Album 2013)
Mimoza Gjoni - Shume e per lume (2013)
Vullnet Ibraimi - Me Merr (2013)
Xhemil Salihu - Vetem Ti Plagen Ma Sheron (Album 2013)
Valbona Spahiu - Live(Album 2013)
Luta - Per ju dasmore (Album 2013)
Remzie dhe Nexhat Osmani - Gjerdani Dashurise (Album 2013)
Ermal Mamaqi - Dukesh e bukur (2013)
Valon Haliti - Keng Per Masakren e Fshatit Celine (2013)
Erion Sheri - Beqar ju shkoi jeta (2013)
Eli Dubova - Nje shanse me afro (2013)
Vali Kuqi - Rruga ime (2013)
Baboo Darabuka ft DJ Benity - Stay with as (2013)
Valton Ft. Yungstarz - No limit (2013)
Gjira - Mos na prish imixhin (2013)
Machiato Band - Xhejlan (2013)
Hajr Behrami -Te dua perher (2013)
Antigona Sejdiu - Nese Sonte (Album 2013)
Fatbardha Mustafa (Bardha) - Live (Album 2013)
Meti Maloku dhe Dasmoret - Live (Album 2013)
Buraku grupi FAMA - Potpuri (2013)
Valbona Spahiu - A dushmanat dojn me plas (2013)
Valbona Spahiu - Pse o syni jem (2013)
Mentor Kurtishi - A jam fajtor (2013)
Teuta Selimi - E pa shpres (2013)
Valbona Spahiu - Na ka ardh ni dore (2013)
Gramoz Tomorri - Vallja Pogonishte (2013)
Driton Sopa Ft. Andin Randobrava - Kce me mu sonte (2013)
Lyric Master - Dy Lot (2013)
Ryva Kajtazi - Per ty flas (2013)
Edi Furra - Qun me pare (Album 2013)
Gena - Jo smundem (2013)
Sabri Fejzullahu - Fotografia (2013)
Artan Jusufi - Amanet (2013)
Duli - Je Prefekte (Album 2013)
Mentor Kurtishi - Pse (Album 2013)
Aferdita Demaku - Sfida ime (Album 2013)
Labinot Tahiri LABI - Le te kallet (Album 2013)
Viola - Shpirt e Zemer (Album 2013)
Viola - Sikur te kisha pran (2013)
Labinot Tahiri (LABI) - Kjo serenate (2013)
Astrit Mulaj - Peshku ne grep (2013)
Alit Ahmedi - Nene Shkreta (Album 2013)
Vellezerit Zogaj - Kullat tona (Album 2013)
Burim Aliu - Live (Album 2013)
Antigona Sejdiu - Boll Tkam Prite (2013)
Duli, Xheni Feat. Elavan Sadriu - Per disponimin tuaj (Album 2013)
Nexhbedin Gaxherri - Me shiko e me degjo (Album 2013)
Nysret Haxha dhe Afrim Gashi - Ne e bojm shyhret (Album 2013)
Zyber Avdiu - Zemra kerkon zemren (Album 2013)
Adem Ramadani - A ka tabu zot per mu (Album 2013)
Yll Limani - A e din ti (2013)
Arta Lala - Give you my love (2013)
Kole Oroshi - Tirana-Prishtina-Shkupi (2013)
Viola - Sta fali (2013)
Meriton Kamberi - Per Ramazan (2013)
Lindita Purellku - Darsma (2013)
Shyhrete Behluli - Je si rrush (2013)
Labi Ft. Blero, Young Ghetto - Let kallet bota (2013)
Aferdita Demaku - Sfida ime (2013)
Alban Skenderaj - Nese thua Po (2013)
Arsim Lushtaku - Hajde knojna (Album Live 2013)
Greta Lazri - Mos trazo plagen e vjeter (2013)
Taulant Bajraliu - Potpuri Popullore (Live 2013)
Tush Gjakova dhe Tun Prizreni - E bukur me marifet (Live 2013)
Valbona Mema Ft. Ervin Gonxhi - Tirane, Prishtine (2013)
Valon Haliti - Komandanti Sali Qeku (2013)
Xhavit Avdyli - Endrra ime (2013)
Xhide Morina - Live (Album 2013)
Eroll Dogani - Dita e Xhumas (2013)
Emdrit Duraku - Geceler (Album Live 2013)
Fidush Aliu - Malli per Baben (2013)
Njomza Hyseni - Live (Album 2013)
Edi Furra - Valle Kosovare, Moj e mira (Live 2013)
Naim Qukiqi - Pendohu (2013)
Shkelzen Iberhysaj - Treni i lumturise (2013)
Labinot Tahiri - Si Gjethet ne Pranvere (2013)
Hajrie Derhemi - Potpuri Tiranase (2013)
Sabiani - Lotet I Fsheh (2013)
Motrat Mustafa - Besova e gabova (Album 2013)
Bajram Selimi - Mir se Erdhe Ramazan (Album Ilahi 2013)
Dj Blunt dhe Real 1 - Blunt for President (Album 2013)
Dj Blunt ft. Real 1 Dhurata Dora Lumi B - Edhe pak (2013)
Xhela Ft. ImperiAlb - Dua Xhanin (2013)
Astrit Mulaj - Nje jetim (2013)
Fatmir Hoxha dhe Drandofile Rama (Filja) - Live (Album 2013)
Kole Oroshi - Sikur modele (2013)
Valbona Spahiu - Edhe kur tmartohesh (2013)
Astrit Mulaj - Sa mka marr malli (2013)
Aziz Murati - Live (Album 2013)
Lea Metolli - Ne Vena (Album 2013)
Gezim Berisha - Luhet vallja tallava (Album 2013)
Lori, Lendita, Lulja - Sa gezim (Album 2013)
Lulzim Lushtaku (Luli) - Ani Ani (Album Live 2013)
Mehdi Dumoshi - Live (Album 2013)
Mihrije Lestrani - Lulie thllenz e malit (Album 2013)
Xhemil Saliu - Boll durova moj katile (Album 2013)
Vellezrit Alimusaj - Kush ka faj (Album 2013)
Blasta - Blasta La Vista (Album 2013)
Remzie dhe Nexhat Osmani - Luj qyqek (2013)
Soul Kid ft. Blero - Buza (2013)
Blero - Fiksimi im (Album 2013)
Ermira Babaliu - Destinacion (2013)
Evi Reci - Si limonade (2013)
Elvana Gjata Ft. Kaos, P.I.N.T - Fake (Remix 2013)
Erik Lloshi Ft. Fatal - Vetem kaq (2013)
Vellezerit Mziu - E krahasova (Album 2013)
Mahmut Ferati - Si je (Album 2013)
Shaqir Cervadiku - Symagjike (Album 2013)
Shyhrete Behluli - Je si rrush (Album Premier 2013)
Aferdita Demaku - Dite e veqant (2013)
Stelina - Gjejeni (2013)
Labinot Tahiri (LABI) - Te pres mas 12ve (2013)
Dod Kalaj - Neser paradite (2013)
Shkurte Fejza - Dy Kosova (2013)
Rovena Stefa ft. Gold Ag - Thirrem (2013)
Viola - Ti je qyqan (2013)
Bekim Bilalli - Mallkoj un jeten (2013)
Veli Muqaj Ft. Bad Sight dhe Ram Kukaj - Syt e Zi (2013)
Meda - Llokum (Album 2013)
Shpat Kasapi - Casanova (2013)
Vjollca Luka - Dhenderr I mekatit (2013)
Linda Mirena - Tung tung (2013)
Loni - Dance (2013)
Bekim Kumanova Ft. Ylber Aliu dhe Na-G - Hey Zemer (2013)
Pjerin Gjondrekaj dhe Grupi Djemte e Veriut - Kolazh (2013)
Valbona Spahiu - O more bylbyl (2013)
Viola - Loqk, shpirt e zemer (2013)
Labinot Tahiri (LABI) - Ani ani loqka jeme (2013)
Remzie ft Nexhat Osmani - Gjerdani Dashurise (2013)
Aferdita Dreshaj ft LUMI B - Super Star (Premier 2013)
Jusuf Ajredini - Luj Bjondine (2013)
Mimoza Shkodra - Me doje ti (2013)
Elizabeta dhe Vera Marku - Kur jam ken nje vakt i ri (2013)
Dalool and Avaxus Ft. Mc Beka - 2 The Rock (Extended Mix) (2013)
Minire Ramadani - Si Rrush (2013)
Valmir Mjaki - Puthjet e rrejshme (2013)
Pandora - Tufa Tufa (Live 2013)
Valton Krasniqi - Chica give your love (2013)
Genta Ismajli - Hajde Qka Po Pret (Reggae RMX) (2013)
Alban Skenderaj - Non so resistere (2013)
Aferdita Demaku - Me nuk vuaj (2013)
Leonora Poloska - I Need Your Love (2013)
Gjon Karrica - Lugati (2013)
Pleurat Lajci - Nje gabim (2013)
Linda Kulla - Te kam fiksim (2013)
Marsel Ademi Ft. Elia dhe Xoxo - Romano Cigano (2013)
Meda ft. Vjollca Haxhiu ft. Gold Ag - Tkam Fiksim (2013)
Muharrem Ahmeti - Potpuri Me Kenge Dasmash
Sinan Vllasaliu - Sa shume vite (2013)
Mahmut Ferati - Dasem tmadhe (2013)
Ne Telefon (Album Balad 2013)
Dasma Shqiptare (Album 2013)
Elvana Sadriu - Live (Album 2013)
Fisnik Ristemi - Ti po me kall (Album 2013)
Florim Nuhaj - Pike ne zemer (Album 2013)
Lali Kadriu - Live (Album 2013)
Majlinda Kryeziu - 100 Fore (Album 2013)
Motrat Perteshi - Nusja si shqiponja (Album 2013)
Pellumb Vrinca - Sa zemra ke (Album 2013)
Safet Rizaj - Jemi Ndare (Album 2013)
Shqiprim Sylejmani - Live (Album 2013)
Stiven Dhe Shqipe Hasanaj - Moter e vella (Album 2013)
Vajzat nga Kosova - Hidhet Vallja e pare lulie (Album 2013)
Arjan Korkaj - Me jep doren per unaze (2013)
Dani - Rruges isha tu kalu (Live 2013)
Fatos Ahmati - Vetem jam (2013)
Shpend Limani dhe Metina Mustafa - O Muhammed (2013)
Ilir Hyseni - Pa ty (2013)
Mimoza Shkodra - Live (Album 2013)
Buraku Grupi FAMA - Malli per ty (2013)
Behxhet Zeka - Djali qe te do (2013)
Anjeza Ndoj - Kolazh (2013)
Hevzi Kumanova - Nese je pendu (2013)
Bashkim Marash Krasniqi - Vec bashkimi eshte forca e kombit (2013)
Andin Randobrava - Carrito (2013)
Bashkim Spahiu - Live (2013)
Lulzim Shehu - Qika Qika (2013)
Adelina Tahiri - Sje i Pari (2013)
Sinan Hoxha - Ani Ani (Album 2013)
Shkumbin Ismaili - Mos me akuzo (2013)
Remi Jakupi - 5 Mandolina (2013)
Leta - Hajde te dada (2013)
Vellezerit Gashi - Sna ndan fisi jo as feja (2013)
Duli - Fiksim (2013)
Nazmi Makreshi - Tallava (ne dusseldorf) 2013.mp3
Cha Cha Darabuka Ft. DJ CE1 - Mama Mia (2013)
Nora Ft. Gena - Le Mama (2013)
Seldi Qalliu - Jam bo tap (2013)
Enca - Jepe Tash (2013)
Sinan Hoxha Ft. Seldi Qalliu - Kukulla (2013)
Sinan Hoxha - Syte blu (2013)
Motrat Mustafa - Hallall (2013)
Besart Halimi dhe Vedat Maxhuni - Potpuri Jugu (Live 2013)
Labinot Rexha (Noti) - Kalterina (2013)
Machiato Band - Kenge turke (Live 2013)
Visar Axhaj - Dasmoret ne valle (2013)
Zzap and Chriss - Are you ready (2013)
Taulant Bajraliu - Me lotin (2013)
Xheki - Lakmove (2013)
Zanfina ismajli ft Noizy - Po Sikur (2013)
Visar Peja - Kurbet (2013)
Lori - Kalle Mjeshter (Album 2013)
Teuta Thaqi - Nusja (2013)
Agron Sylejmani (Gonni) - Mavi Mavi (2013)
Flora Gashi - Pa nenen (Premier 2013)
Elinel - Besoj ne ato qe thom (2013)
Gentian Ramosaj Ft. Dj AlbaTime - Dua Te Kerkoj (2013)
Alban Skenderaj - Panorama Futuro (2013)
Shyhrete Behluli - Gezim e Lote (2013)
Tuna feat. Cozman - Fenix (2013)
Aziz Murati dhe Gazmendet - Vajza diaspores (2013)
Miriam Cani - I paprekshem (2013)
Ardian Bujupi Ft. Tony T - Want U Now (2013)
Dida, Cela dhe Kovaci - Ali Pasha (Album 2013)
Gjyste Vulaj - A Behesh Merak (Album 2013)
Idriz Binaku - Dasma jone (Album 2013)
Lori - Kalle mjeshter (2013)
Offchestra - A bon (2013)
Edona Llalloshi - Ti kam fale (2013)
Bashkim Spahiu - Sot a neser (2013)
Labinot Rexha (Noti) - Live (2013)
Fikri Ameti - Jeto me dy zemra (2013)
Dren Abazi dhe Zig Zag Orchestra - Si Era (2013)
Gresa Behluli - Luje Qike (Album Live 2013)
Sadik Uka - Mergimtari (Album 2013)
Machiato Band - Live (2013)
Shpat Deda - Pergjithmone (2013)
Princ Valentino Corleone - Nr1 (2013)
NRG Band - Paty so ka rrihet (2013)
Saja Ft. Vali-T dhe Astriti - Cokollata ime (2013)
Lira Kadriu - Drejt e ne qiell (2013)
Kalle Kalle (Album 2013)
Agron Jetishi - Diskoteka 2013
Agron Jetishi - Gishti lun
Agron Jetishi - Arlinda moj 2013
Agron Jetishi - Bini defit 2013
Agron Jetishi - O shpirt
Agron Jetishi - Ja Nebi Selam Alejke
Dj Cimi Ft. Gentrit Sfishta - Hey Baby (2013)
Hajro Ceka - Ah bre zemer (2013)
Bepi dhe Grupi Rinia - Nuk ka jete pa dashuri (Live 2013)
Elda Berisha - Kurbetqari qe ka mall (2013)
Motrat Bushi - Kalle Kalle (2013)
Ylber Osmani - Digju zemer (Album 2013)
Valle Dasmash - Donjeta Vol 7 (Album 2013)
Xhavit Sadiku - Rruges Duke Ecur (Album 2013)
Aferdita Demaku - Babe e Nane (2013)
Avdyl Mziu - Perhar Dasma Zoti i Shpis (Album Live 2013)
Nikoll Nikprelaj - Dasma Jon (Album 2013)
Ervin Gonxhi Ft. Irjard Shaba - Espace Profonde (2013)
Merks - Spo ma nin (2013)
Smail Puraj - Unikat (Album 2013)
Ymer Bajrami dhe Kristal - Ajshe Belin Me Kollan, Xhane Xhane (Album 2013)
Prendo Ft. Noa - Dy shoke (2013)
Gezim Zefi - E pa bes (2013)
Valon Azizi - Me Ka Than Baba Per Me Kalle (2013)
Eli G ft. Marseli - Sa si Une te dashuron (2013)
Xheki - Sikur Bombe (Album 2013)
Anton Keraj - Dashuri Moj Dashuri (Album 2013)
Arton Zogaj - Te Kujtoj (2013)
Besjana Kertusha - Zoti shis mir se te gjeta (2013)
Hanumshahe Morina - Live (Album 2013)
Emiliano ft. Stine - Habibi (2013)
Astrit Bejta - Live (Album 2013)
Shqipe Krivenjeva - Potpuri (2013)
Armend Makica - Te ka mendi shpirt (2013)
Gezim Salaj - Ulqinaku na ka ardhe (2013)
Labinot Tahiri (Labi) - Une e du Xhemilen (Live 2013)
Mira Janji - Dite e veres (2013)
Pandora - Deri sa te vdes (2013)
Shkodrani dhe Besiana - Per ju qane Janari (2013)
Vida Kunora - Lulja cel nsaksi (2013)
Klajdi Haruni - Beqar (2013)
Ilir Hyseni - Live (Album 2013)
Blerim Gashi - Me merr o Zot (2013)
Gentian Ramosaj - Pse Te Dua (2013)
Leta dhe Lulzim Morina - Kenge per deshmorin Sadik Shala (2013)
Mahmut Ferati - Kendojn dy Bylbyla (Live 2013)
Keli - Smuj me tjeter (Live 2013)
Aferdita Pepkola - Bie shi per ty mendoj (2013)
Show Meselation - Shqipe llejdi - Gangster Style (2013)
Tini - Sa i paske ngja mamit (2013)
Ernim Ibrahimi Ft. Ilir Tironsi - Bota Ime (2013)
Gena Ft. Nora - Me mungon (Premier 2013)
Enver Zymberi - Te dua (2013)
Labinot Tahiri - Nare Nare (2013)
Buraku Grupi Fama - Live (Album 2013)
Dule Malindi - Ma ke shtatin si selvi (Album 2013)
Pandora - Kallet Atmosfera (2013)
Nikolle Nikprelaj - Andrra e Trieshjanit (2013)
Julian Lekocaj Ft. Unix Band - Jeta ime (2013)
Gzim Hajdini - Te Kam Dashte (Premier 2013)
Kusha - Drit nuk shoh me sy (2013)
Sefe Duraj - Hajde ndreqma tripin (2013)
Merita Gashi Dhe Resmije Krasniqi - Ferdez (Album 2013)
Blerina Osaj - I mbylli syt (2013)
Valon Azizi - Vjen lulia na maron qaj (2013)
Murat Gjoniku - Xhane xhane (Album 2013)
Ymer Bajrami - Turbo tallava (Album 2013)
Nazmie Prokshi - Aman Sheherza (Album Live 2013)
PRO BAND - Te ka lali xhan (Album Live 2013)
Nadire Haziri - Vellau jone urime fejesa (Album Live 2013)
Xhavit Dervisholli - Prap per ty (Album Live 2013)
Shqipe Krivenjeva - Do ta kallim edhe pik (Album 2013)
Bekim Kryeziu - Sikur Delfina (Album 2013)
Arsim Lushtaku - Per Ty (Album Live 2013)
Sala Maloku - Hajde me Shuplake (Album Live 2013)
Blerim Gashi - Per njeri tjetrin (Album Live 2013)
Burim Bytyqi - Dhe Sonte Jam Me Ty (Album 2013)
Flamur Arifi - Ata sy (Album 2013)
Fatos Hondozi - A me do (Album 2013)
Gonni Dhe Gjela - Aferdita (Album Live 2013)
Big Mama - Ku mbeti dashuria (2013)
Vjollca Haxhiu - Plas Plas (Album 2013)
Zaimina Vasjari - I Kom (2013)
Andin Randobrava - Zemra Jem (2013)
Eneda Tarifa - Zeri Im (2013)
Vesa Smolica - Kujtim qe sthuhet (2013)
NaTTi Ft. Ergys Shahu - Si ty (2013)
Bruna Ft. Valton Krasniqi - Single Lady (2013)
Labinot Alshiqi - Ama 1 shej (2013)
Sheila - Vec fillimi (2013)
Albatrit Muqiqi - Edhe Pak (2013)
Baboo Darabuka Ft. Dj Benity, Ervin Gonxhi - Midnight (2013)
Dr.Flori Ft. Tiri - Zemer thyer (2013)
Gloria - Potpuri (2013)
Agron Macula - Mas nje kohe (2013)
Alban Arifi - Dance Oriental (2013)
Mark Main Feat. Albana Azizi - Tonight (2013)
Arsim Lushtaku - Per Ty (2013)
Arsim Lushtaku - E dua muziken (2013)
Rennata - Please Stay (2013)
Remi Jakupi - Nje milion here (2013)
Nora Muqaj - Nat e gjate (2013)
Motrat Bushi - Mos thirr (2013)
Laura - Ama mu (2013)
Valon Buquku - Mend mi more krejt (2013)
Sinan Hoxha - Gili Gili (2013)
Adrian Gaxha ft Floriani - Kjo Zemer (Premier 2013)
Dafina Dauti Ft. Young Ghetto, Xona Jetoni i vogel Eminos - Goca ime Karamele (2013)
Armend Makica - Tallava (2013)
Besnik Zeqiri (Besi) - Me kete kang (2013)
Aferdita Demaku Ft. Beqir Telaku - Valet e Jetes (2013)
Egzona dhe Valmire Qoti - Po vjen nusja mashalla (2013)
Elda Berisha - Roshel (2013)
Egzona Hajzeri - Nuk jam per ty (2013)
Fabi - Emocionohem (2013)
Xhentian Jetishi - Sa te deshta (2013)
Keli - A ka ilac (2013)
Mimoza - Tallava (2013)
Hekuran Krasniqi - Goce nate (2013)
Bashkim Spahiu - Amanet (2013)
Aurora - Fore (2013)
Dori - Zeshka ime (2013)
Vedat Ademi Ft. Yllka Kuqi - Ne zemer te mbaj (2013)
Stine ft. England - Pa ty sndihem mire
Gjyste Vulaj - Lotet e Mallit (2013)
Murat Gjoniku - Telefoni (2013)
Arsim Lushtaku - Mavi Mavi (Album Live 2013)
Ronela Hajati Ft. Elgit Doda - Mala Gata (2013)
Anjeza Shahini - Dashuria e bjeshkeve te namura (2013)
Lyric Master - Erresire (Version 2) (2013)
Sabina Dana ft Bery Nutaj - Une apo Ti (2013)
Duli Xheni Ft Elona Ana Dhe Tina - Keng Per Gurbetqar (2013)
Cani - Sdu me te pa me sy (2013)
Merita Bunjaku - Malli per nanen (2013)
Lyric Master - Asaj (Premier Album 2013)
Dhurata Ahmetaj - Prekja Jote (2013)
Aferdita Demaku - Hajde Nuse (Premier 2013)
Dardan Jashari - Ti ike (2013)
Dj Cimi Ft. Urimi - Kur ta kujtojsh Prishtinen (2013)
Hysni Klinaku Ft. Morena - Fat (2013)
Ganimete Abazi - Shko (2013)
Alma Saramati - Dita Jote (2013)
Alban Mehmeti Ft. Astrit, Eki - Ama Buzen (2013)
Driton Jakaj - Qaj o qiell (2013)
Elinel - Sirena (2013)
Kollazh (Album 2013)
Salejdin Miftari - Shiko veten djal (2013)
Kushtrim Kelani (Kusha) - Po me plas kjo zemer (Live 2013)
Mimoza Kryeziu - Shuni gra shuni femije (2013)
Nazmi Beqiri - Te Kam Dasht (2013)
Rasim Sopi - Lamtumire (2013)
Alban Mehmeti - Maturant (2013)
Ylber Idrizi - Zemer e djegur (2013)
Xhide Morina - Kompliment (2013)
Ardit Bexheti dhe Shqipe Abazi - Bonma ni qare (2013)
Emine Toska - Une jam vajz urbane (2013)
Fadil Riza - Balad Dashnis (2013)
Met - Sa e ke numrin (2013)
Nazim Beqiri - Te kam dasht (2013)
Sabina Dana Ft. Bery Nutaj - Une apo Ti (2013)
Silvana Dollapi - Kjo dashnija eshte bela (2013)
Suanita - Koktell Haus (2013)
Valton Krasniqi - Rraketak (2013)
Violeta Kukaj - Po vjen nusja (2013)
Xhafer Ametaj - Toka dridhet kur po ec (2013)
Antigona Hoxha - Syri keq na paska pare (2013)
Arjeta Vllasa - I Padrejte (Live 2013)
Ermal Mamaqi ft. Dr. Flori - Do te vij te dielen (2013)
Anton Keraj - Ty te denon zoti (2013)
Emine Toska - Pse ik prej meje pse largohesh (2013)
Gentian Ramosaj - E embel Bukuroshe (Remix 2013)
Shyrete Osmanollaj - Kajde defit du me hij (2013)
Sala Bekteshi - Kenge Gurbeti (2013)
Sahit Dina - Kush te tha per mu se une tjeter du (2013)
Valmir Mjaki - Jam Beqar e Kavaler (2013)
Keli - Me shaka ja nis dashnija (Live 2013)
Elvana Gjata Ft. Mc Kresha - 1990 (2013)
Xhemil Saliu - Ishe feju me tjeter (2013)
Elvana Gjata Ft. Mc Kresha - 1990 (Quality 2013)
Gili dhe Astrit Mulaj - Shpejte Festove (2013)
Gjira Ft. Gjiko - Psikopat (2013)
Alberie Hadergjonaj ft. Ylli Demaj - Nje Trendafil (2013)
Art Abazi - Nje sekond pa ty (2013)
Marjola Ft. Jurgen Kacani - Do te marr ta kam bere ben (2013)
Dafina Dauti ft. Jetoni i vogel - Karamele (2013)
1-KY - Nese (2013)
Adelina Berisha - Tjera Ska (2013)
Dafina Zeqiri - Bloodah (Premier 2013)
Fikret Dauti dhe Pandora - Tallava (Live 2013)
Ingrid Gjoni - Inshallah (Premier 2013)
Kriste Lleshaj dhe Mirak Ukaj - Permendoret e Lirise (2013)
Meda - Per Ju (Album Live 2013)
Shaqir Cervadiku - Hymni i Dashurise 2013
Gentian Ramosaj - Nata Fundit (Maturant) (Premier 2013)
Shpetim Veseli - Je Arsyeja e Zemres (2013)
Ju Dy Shoqe Na Dy Shok (Album 2013)
Duli Dhe Seferi - Oj cem conte dreqi te bi udhes (Album 2013)
Extra Tallava (Album 2013)
Adnan Kryeziu - Zemer Akull (2013)
Granit Pacolli Ft. Andin Randobrava - Kjo zemer (2013)
Geni Feat. Dj Afrim Alija - Zemra spo me le rahat (2013)
Motrat shala - Para syve ti (2013)
Valon Azizi - 100 Dhimbje mi ke shtu (2013)
Valon Azizi Ft. Mira, Enisi - Do te boj ty kompliment kat sillem (2013)
Bujar Cikaqi - Ti me the te du vec ty (2013)
Bertan Asllani - Damla Damla (2013)
Selim Paja - Djali yne po djeg shamine (2013)
Nysret Muqiqi - Me i bukuri gabim (Premier 2013)
Celesi Muzikor - 26 Prill (2013)
Fadil Keca dhe Play Band - Kenge dasmash (Live 2013)
Dritan Jashari - Dibra e Kosova (2013)
Bujar Cikaqi dhe Lula Leta - Dashuria e pare (2013)
Malesori - Bashkim Suka (2013)
Nexhat Osmani - Skerkoj falje (2013)
Taulant Bajraliu - Zemra ime po vajton (2013)
Bajrush Berisha - Ilahi (Permbledhje 2013)
Bekim Rexhepi - Me dy fytyra (2013)
Bledar Hoxhaj - O pasha more pasha (2013)
Shaqir Cervadiku - Hymni i Dashurise (2013)
Gena Ft. Flori - Jo vetem fjale (Premier 2013)
Defri Dervishi Ft. Xhoi - Dashuro me Zemer (2013)
Alban Skenderaj ft. Capital T - Nje enderr (2013)
Arber Gjota - Live (Album 2013)
Gzim Hajdini - Live (Album 2013)
Labinot Rexha - Ne po maturojm (2013)
Zemri Vejseli - Kot e kan (Album 2013)
Leonard Alija - Nje zemer e thyer (2013)
Leta - Mbylli syte (2013)
Noga - Shiu (2013)
Gzim Uka - Hajde nuse reja jeme (2013)
Osman Imeraj - Mekat (2013)
Zena Aliu - Merre hape zemren time (2013)
Labinot Tahiri LABI - A me ke Shpirt (Premier 2013)
Kosovare Xhoni Ft. Maksi - Te amo (2013)
Ton Voka Ft. Artan Kastrati - Me ty (2013)
Ramadan Krasniqi DANI - Nusja e tij (2013)
Suanita - Gabimi (2013)
Mirsa Ft. KMC - Si Magnet (2013)
Celesi Muzikor 7 - 19 Prill (2013)
Hekuran Krasniqi Ft. Lamm G Dhe Citi - Maturant (2013)
Ramadan Krasniqi DANI - O llokum (2013)
Ymerli Krasniqi Ft. Valbona Spahiu dhe Baba trodon - Hape zemren (2013)
Ernimi Ibrahimi - Po ta them te verteten (2013)
Gani Zeneli - Te Vendi Jone i Vjeter (2013)
Vllezrit Shala - Keng Per Agron Krasniqin (2013)
Hava Dhe Muhamet Bytyqi - Neve nuk na dhimet malli (Album 2013)
Masar Sinani - Pse i kam lotet ne sy (Album 2013)
Erkan Musliu - Te kam hak (2013)
Nuredin Fetahu - Pse o bab po rrin gurbet (2013)
Suat Ajdini - Nje kujtim (2013)
Ymerli Krasniqi - Dashuri e kaluar (2013)
Zena Aliu - Ti po luan bisht (2013)
Albatrit Muqiqi - Endrra (2013)
Lindita Hakaj - Shoqeria e Vjeter (2013)
Tina - Ti e di (2013)
Arben Gashi - Jo moj zemer jo (2013)
Lyric Master - Erresir (2013)
Xheki - As Per Deke, As Per Dreke (2013)
Premtim Mehmeti - Krejt i di (2013)
Dessa - Nje lot pikon (2013)
Pandora - Potpuri (Live 2013)
Buki - Endrra jetes sime (2013)
Medat Medi - Gostivari (2013)
Ramadan Krasniqi DANI - Me Sabah (2013)
Dhurata a.k.a Dora - I like dat (2013)
Bashkim Alshiqi Baki - Nje lule ne maj (2013)
Blledi - Ma jep mundesine (2013)
Ylber Idrizi - Sot ose neser (2013)
Jusuf Ajredini - Letra e pashkruar (2013)
Alti - Kerce me mua (2013)
Emiliano Kaja dhe Andi Shehu - Zemren per ty (2013)
Orgesa Zaimi - Dite e re (2013)
Rezarta Smaja - Dorzuar (2013)
Xhejn dhe Enxhi Kumrija - Sjemi me ne (2013)
Yllnor Kurti - Me fal (2013)
Shemi Iliret - Qaj Mirvete (2013)
Anxhela Tafani dhe Xhieldo Hyseni - Mall (2013)
Didi - Per ty e kam (2013)
Ereniki - Sepse te dua (2013)
Erion Sheri - Parfumi (2013)
Irsa Qosja - Enderr (2013)
Kamela Islamaj - Pa limit (2013)
Klejdi Kalaja - Rendez Vouz (2013)
Marsela Cibukaj - Ndjenje pa kohe (2013)
Nikoll Nikprelaj - Nje miljon (2013)
Sergio Ft. Vani - Emanuela (2013)
Bashkim Spahiu - Diamant (2013)
Bujar Emrullai - Azilant (Album 2013)
Edita Sopjani - Ora e Ndarjes (2013)
DJ Oli - Hitet sezonale qele qadren 2013
Bitonia ft. Ernim Ibrahimi dhe Overlord - Maturant jemi (2013)
Ersan - Kthema driten ti (Album 2013)
Olsa Toqi - Emri yt (2013)
Aleksander Tuka - Diell qe me ngroh (2013)
Anakonda Ft. Anila - I like you girl (2013)
Andos - Lufte e humbur (2013)
Anjeza Branka Ft. Muharrem Ahmeti - Lamtumire (2013)
Anxhela Agolli - Ku Je (2013)
Arif Murati - Po vjen nusja jon (2013)
Aurela Gace - Shpirt i Shpirtit Tim (2013)
Bes Kallaku - Qejfi (2013)
Fabiola Agalliu - Per ty (2013)
Fatbardha Mustafa Bardha - Jetoj (2013)
Grifshat ne Rapsodi - Peshk Breshk (2013)
Haxhi Dauti - Vetmia (2013)
Jozefina - Pres (2013)
Kadisha Sinani - Sikur ti (2013)
Katerina - Sot je i asaj (2013)
Ledio Arapaj - Nostalgji (2013)
Lynx - Imazhi yt me ndjek pas (2013)
Malda Susuri dhe Art Lokaj - Sikur (2013)
Olti Marku - Per ty (2013)
Onanta Spahiu - Me mungon (2013)
Viola - Dikur ishim bashk (2013)
Anduena Tahiri - Ishte Martu (Album 2013)
Hekuran Krasniqi Ft. Arton Cervadiku - Dje dhe Sot (2013)
Goni - 1000 Zemra (Album 2013)
Alban Mehmeti - Mos fol keq (2013)
Bashkim Spahiu- Si Llokum e Ombel (2013)
Jonila - Si Ateher (2013)
Motrat Shala - Gurbeti (2013)
Labinot Rexha NOTI - Ani zemra jeme (2013)
Offchestra - Kush niset me bo sevda (2013)
X Factor Albania 2 (Nata Gjysemfinale)
Naim Qukiqi - Nene e nuse (2013)
Ylli Baka - Rruget e Fatit (2013)
Bashkim Spahiu - Te dashuroj si i cmendur (2013)
Mark Marku - Ti (2013)
Fahri Gashi - Here si zjarr here akull (2013)
Neki Emra - Me heshtje mos me deno (2013)
Masar Hoti - Nata ka magji (2013)
Enrika Derza - Jam e imja (2013)
Kristina Marku - Pema e dashurise (2013)
Ram Kukaj - Sdua te sho (2013)
Xhavit Avdyli - Mos Provo (2013)
Elvana Gjata Feat. 2po2 - Beso (2013)
Alberie Hadergjonaj - Asnjehere (2013)
Arilda Hoxha - Asnjehere (2013)
Arti - Nje sekond pa ty (2013)
Beatrix Ramosaj - Prekem ngadale (2013)
Eugent Bushpepa - Viktime (2013)
Festina Mezini dhe Kas - Ndjehem mire (2013)
Garazhat e Bardha - Gjuj (2013)
Lani - Mendoj per ty (2013)
Laura Lila - Ik larg (2013)
Maria Duka - I dont wanna cry (2013)
Matilda Shushari - Se di (2013)
Rigels Sadikaj - Ti mos me harro (2013)
Samanta Karavella - Loti i fundit (2013)
Sokol Koci - Me lot ne sy (2013)
Allegro Band - Alarmi (2013)
Goldi Halili - Me duaj pergjithmone (2013)
Jusuf Bejtullahu - Tung (2013)
Masar Siani dhe Luan Krasniqi - Kenga E Hasan Ages (2013)
Taulant Bajraliu - Oj nafaka jeme (2013)
Valton Krasniqi - Chica (2013)
Noizy - Back it up (2013)
Anduena Tahiri - Heshtjen tende se kuptoj (2013)
Emin Aliu - Miliona Sy (2013)
Nora Mucaj - Qysh po don (2013)
Mentor Kurtishi - Balade (Premier 2013)
Besiana Veselaj - Mos me le (2013)
Nebih Tahiri (Bushi) - Pikon Loti (2013)
Premtimi - Syno i zi (2013)
Gena - Sa Vuaj Per Ty (2013)
Diellza Dobroshi - Dejzi (2013)
Ermal Pepa - Le te me mungosh (2013)
Indrit Kodra - Nuk aktrova (2013)
Miranda - Dy lote me pikojne (2013)
Mjellma - Nuk ia vlen (2013)
Nita Bahtiri - Zemer e drynosur (2013)
Ardian Ft. DJ Dalool - Penthouse (2013)
Miriam Cani - Ti se di perse (2013)
Valton Feat. Mentor Kurtishi - Ta ha zemren (2013)
B-Genius Ft. Armend Ademi dhe Rascom - Sa ftohte (2013)
Mili - Up In The Air (2013)
Taulant Bajraliu - Dashuria rinore (2013)
Anton Keraj (Toni) - Ty do te denoje Zoti (2013)
Rovena Stefa Ft. Eltoni - Hajde ti (2013)
Ilahi - Jetimi (2013)
Mirlinda Krasniqi - Stay (Cover 2013)
Taulant Bajraliu - Live (2013)
Vellezrit Susuri - Kenge per deshmorin Feriz Susuri (2013)
Vesa Luma - 24 Ore (Premier 2013)
Ganimete Abazi Ft. Kole Oroshi - Forca E Fatit (2013)
Xhela - NTelefon (2013)
Amri Hasanlliu - Shpirt i lire (2013)
Bardh Mehja dhe Grupi Shoqnia - Potpuri (2013)
Cesk Gurra - Ani e kam dasht nje zambak te bardhe (2013)
Entela Zhula - Ditar (2013)
Florenc Bardhi - Xhoit (2013)
Ilahi Per Femren (2013)
Marsona - Ne zemer do me gjesh (2013)
Motrat Elhame Dhe Kumrije Mustafa - Live (2013)
Valbona Xeka - Kam Mall (2013)
Buraku Ft. Grupi FAMA - Kthema Zot (2013)
Bashkim Spahiu - Po Ta Perkujtoj (2013)
Gezim Salaj - Ah pleqni (2013)
Landi - 100 Perqind Te Garantoj (2013)
Duja dhe STR8 FiYA - Party Mi Banesa (2013)
Kledi Bahiti - Jemi Bashke (2013)
Anxhelo Miho - Krijese e nates (2013)
Ardit Ft. Joanna - Thjesht loje (2013)
Besart Halimi - Dhimbje (2013)
Baboo Darabuka Ft. Dj Benity - Oh Ouu (2013)
Dilan Reka - Si nje zjarr vjen ti (2013)
Egzon Pireci - Pse te doja (2013)
Elis Nova - Diell mbi qiell (2013)
Leonora Hajdari - Koha le te flase (2013)
Korab Shaqiri Arber Zeka - Lorina (2013)
Petro-G ft.Kusha - Loti i Jetimit (2013)
Valina dhe Bing Bang - Engjull te kam (2013)
Albert Ibrahimi - Kam nje djale ne Gjermani (2013)
Buraku Grupi FAMA - Live (2013)
Edi dhe Rifadija - Pak a shume (2013)
Kumrije Mustafa - Sa her po ta baj me dije (2013)
Nebih Tahiri Bushi - Live (2013)
Remi Jakupi - Party ne mesnate (2013)
Malesori - Live (Album 2013)
Bitonia - Tallava (2013)
ARDI Feat. Gjira - Rockstar (2013)
Fadil Riza - Lote e vaj (2013)
Suada Ft. Arbresha - Need You Now (Cover 2013)
Vellezerit Makica - Mlindi Djali (Live 2013)
Greta Koci - Cdo hap eshte nje Peng (2013)
Alban Mehmeti - Ball per balle (2013)
Bitonia - Bin pampurat (2013)
Fatbardha Mustafa Bardha dhe Bekim Kumanova - Tallava (Live 2013)
Fidaim Aliu dhe Rami Ahmeti - Dado Dado (2013)
Kosovare Hasi - Me vjen pas (2013)
Meta Dullaj- Kete e dua (2013)
Yll Limani - Turning tables (Cover 2013)
Johnny Ft. Mergim Gojani - Like (2013)
EKI - Malsori (2013)
Endrit Duraku - Potpuri (Live 2013)
Egzona Hajzeri - Kam nje malle (2013)
Floriana Imeri - Shko (2013)
Njomza Hyseni - Potpuri (Live 2013)
Taulant Bajraliu - Sikur flutur (2013)
Hysni Klinaku Ft. Arsim Llumnica - Me ka marre Malli (2013)
Ledi Vokshi - Your Fucking Style (2013)
Arif Murati - Ti je Shpresa e Jetes time (2013)
Eneda Tarifa - Me Veten (2013)
Ismet Peja Ft. Labinot Rexha - Robi (2013)
Hekuran Krasniqi - Shko (2013)
Alma Abdiu - Nje Ne Nje Miljon (2013)
Nikolle Nikprelaj - Potpuri (2013)
Samuela - Une jam ajo (2013)
Valmir Mjaki - Jem dy shok (2013)
Yll Limani - The A Team (Cover 2013)
Alban Ukaj - Perjetava (2013)
Besnik Berisha - Sonte nClub (2013)
Blerim Gashi - Roli kryesor (2013)
Xheza dhe USB - Edhe dy zemra (2013)
Gentian Ramosaj - Dy Emra Dy Zemra (2013)
Flori - Pa Jete (2013)
Bruna Sota Hoxha - Mare moj Mare (2013)
Hetem Hajrullahu dhe Tefik Demaj - A po ngoni ju shqiptar (Album 2013)
Labinot Rexha Ft. Ali Dula, Ismet Peja - Sofra Rahovecjane (2013)
Trio Albania - Moj dashnore te gjykofte perendia (2013)
Muharrem Ahmeti - Te Jubesc forte mi Amor (2013)
Buca - Lotet (2013)
Ardjana Kabashi - A je yll a je han (2013)
Astrit Zikolli - Kush u ba sebeb kush na ndau (2013)
Bajram Asllani - Mos me rrini mos me rrin deren kapigjik (2013)
Bek Nikqi - Potpuri (2013)
Blero - Fiksimi im (2013)
Ejup Gimolli - Xhelozia (2013)
Elvana Sadriu - Ditari (2013)
Rami Ahmeti - Mega Tallava (2013)
Albina Kelmendi - Rraketak Me Rren Kjo Zemer Veq Per Ty (2013)
Teuta Bogujevci - Live (Album 2013)
Fatmir Elezi - Trathtare, sa me ka marre malli me te pa (2013)
Ardjan Jaku - Sa e rende tradhetia (2013)
Fikret Dauti - Turbo Tallava (Live 2013)
Viktor Hila - Nkonak tand mire se ke ardh (2013)
Elvana Gjata - Acoustic Live (2013)
Bekim Kumanova - Ne Mes Te Nates (2013)
Duli - Sekreti (Premier 2013)
Grupi Aurora - Pyetem Mua (2013)
Xhavit Avdyli - Ku je (2013)
Arif Murati - Live (Album 2013)
Nuredin Fetahu - Dashurija e shejt (Album 2013)
Bardhe Gega dhe Jaku - Vendit tim (2013)
Elvana Gjata - Fake (2013)
Fatos Osmani - E fshehta dashuri (2013)
Malesori - Shtate vellazni (2013)
Mensur Iseni - Jeto ti pa mua (2013)
Yll Limani - Little things (Cover 2013)
Anjeza Branka Ft. Rati - Te kam kur te du (2013)
Dashnia Eshte Bela (Album 2013)
Kollazh Burimor (Album 2013)
Leonard Alija dhe Orhan Ademi - Rruges per tirane (2013)
Nuredin Fetahu - Zemer e lenduar (2013)
Sedat Rama - Kompliment (2013)
Shqiponja Muhaxheri - Ashiqare (Album 2013)
Gentian Ramosaj - Dashuro me zemer (Album 2013)
Lyric Master - I Pa Vlefshum (2013)
Adelina Spahija - Ti vazhdo (2013)
Burim Bytyqi - Qka koka dashnija (Album 2013)
Emin Emini - Valle (2013)
Fadil Keca - Live (Album 2013)
Fadil Keca dhe Play Band - Bregut detite tuj shetit (Album 2013)
Vaxi dhe Bleon Zeqiri - Pavarsia (2013)
Albulena Ukaj - Nuk jam ajo (2013)
Alma Velaj - Cna u rrit nje lule (2013)
Albana Mesuli - Kodi i Lumturise (2013)
Machiato Band - Nenshkruaj (2013)
Alban Mehmeti dhe Shqipri Kelmendi - Potpuri (2013)
Ardjan Jaku - Hajde sonte (2013)
Xhela - Kam Nevoj Per Ty (2013)
Antigona Oxha - Potpuri (2013)
Bashkim Spahiu - Amanet o Amanet (Live 2013)
Endri dhe Stefi - Shqiperi qe ske pleqeri (2013)
Era Rusi - Dy lule te bardha (2013)
Eranda Libohova - Ky marak (2013)
Explode Ft. Dredha - Kom rima me miljona (2013)
Hana Cakuli - Ere Pranverore (2013)
Irma Libohova - Kur bien fyelli e cifetlia (2013)
Kastriot Tusha - Per ty atdhe (2013)
Lazarela - Bjeri Gajdes (2013)
Rovena Stefa Ft. Elton - Hajde Ti (2013)
Taulant Bajraliu - Koha nuk te pret (2013)
Xhavit Dedej - Xhymertat (2013)
Machiato Band - Sa here qe ty te kam larg (2013)
Rovena Stefa ft Elton - Hajde Ti (2013)
Labinot Rexha Ft. Bekim Kumanova - Pran telefonit i pa shpres (2013)
Motrat Elhamja dhe Kumrije Mustafa - 100 vjet me i pas (2013)
Gjira dhe Ardi - Pse Nuk e Sheh (2013)
Xhinxha - I miss him (2013)
Eroll Genc dhe Dogani - Valle instrumentale (2013)
Korab Shaqiri - Dashurine ta jap hua (2013)
Naim Qukiqi - A ka qiell zot a ka (2013)
Shqipe Krivenjeva - Qysh met than spo di o djal (2013)
Berat Demiri - Live (Album 2013)
Arif Murati - Ardita (2013)
Nazmie Morina - Dashurova syte e bukur (2013)
Nebih Tahiri (Bushi) - Sma Don Zemra As Ni Tjeter (2013)
Rami Ahmeti - Live (2013)
Xhavit Avdyli - Zemra jem (2013)
Lumturije Selmani - Ti je zemra ime (2013)
Baboo Darabuka and Dj Benity - Dance with me (2013)
Yll Limani - Stay (2013)
Taulant Bajraliu - Kam Mendu (2013)
Gena - Luja synin ashiqare (2013)
Labinot Zogaj - Loja ime (2013)
Vjollca Luka - Kenke nuri i bukurise (2013)
Xhavit Sadiku - Hem vallahi hem bilahi (Album 2013)
Edona Llalloshi - Le te folin (2013)
Bashkim Spahiu - Zi e bana zemren time (2013)
Fatbardha Mustafa Bardha - Tallava (2013)
Shpresim Veseli - Ska problem (2013)
Shefqet Rogova - Zemra kurr nuk vdes (2013)
Ridvan Kelmendi - Te kam then moj jake (2013)
Shkurte Gashi - Hajmalia (2013)
Xheza dhe Ymer Bajrami - Knon bylbyli (2013)
Yll Limani - As long as you love me (Cover 2013)
Elfete Sherifi - Live (Album 2013)
Lyric Master - Dashuria e nje personi (Premier 2013)
Lulzim Kryeziu - Orkestrale (2013)
Driton Jakupi - Live (Album 2013)
Nexhbedin Gaxherri - Nuk pajtohem (Album 2013)
Motrat Duhani - Potpuri (2013)
Pellumb Vrinca - Hajde nuse (2013)
Taulant Bajraliu - Kur u ktheva prej gurbeti (2013)
Aragona Band - Na ishte njeher (2013)
Artan Jusufi - Ishe engjel dole dreq (2013)
Bashkim Spahiu - E nise jeten me dike tjeter (2013)
Gaza dhe Vjollca Buqaj - Kollazh (2013)
Big Band Bitonia - Instrumental (2013)
Valbona Xeka - 1000 jete (2013)
Valbona Xeka - Me fat eshte dashuria (2013)
Beqarija Ka Lezet (Album 2013)
Fikret Dauti - Fjala fjale (Album 2013)
Vellezerit Mziu dhe Lori - Potpuri (2013)
Hala Osmanollaj - Mos i pafsha ata sy (2013)
Mahmut Ferati - Live (2013)
Miri Kamzes - Bota ime je ti (2013)
Murat Ameti - Luje luje at mindil (Album 2013)
Rovena Ibrahimi dhe Grupi Ali Pasha - Motra me vellane (2013)
Rudi - 100 shqiptare (2013)
Ruzhdi Abazi Ft. Gjyle Qollaku - Vdeksha ne syt e tu (2013)
Ylber Qaili - Dasma (2013)
Ylli Baka - Sa e dua shqiperine (2013)
Mirsa Kerqeli Ft. Granit Gashi - Single jom (2013)
Silva Gunbardhi Ft. Mandi dhe Dafi - Te ka Lali Shpirt (Premier 2013)
Vani - Te dua zemer (Album 2013)
Artan Kola Ft. Nazife Bunjaku - Ke mbet ne zemren time (2013)
Hazbi Therra - Si Krokodil (Parodi 2013)
Mirsa Kerqeli Ft. Taulant Bajraliu - Ne syt e tu (2013)
Rilinda Velaj - Dibli dibi (2013)
Samanta Karavello - Fallen (2013)
Ylberi - Une te du shume te du (2013)
Zef Beka - Do te rroj me mijera vjet (2013)
Sinan Vllasaliu - O Gurbet (Live 2013)
Dona - Jam si embelsire (Album 2013)
Gezuar Me Folklor (Album 2013)
Edmond Nikolla - Nese ti pyet per mua (2013)
Top Balada (Album 2013)
Valmir Mjaki - Inati e sheri (2013)
Vellezrit Qetaj - Dikur Kullat Kan Qen Shkolla (Album 2013)
Teuta Bogujevci - Jeta Ime (2013)
Falja Pranohet (Album 2013)
Isa Neziri - Dashuri pa zemer (2013)
8KG Ft. Mensur Kadriu - Ne Martesen Tende (2013)
Anjeza Shahini - Fjalet e qiriut (2013)
Bojken Lako - Udha e shkronjave (2013)
Bris Musaraj - Ngadhenjim mbi vdekjen (2013)
Eli Fara - Qeraxhi i Grebenese (2013)
Erion Beci - Loti eshte margaritar (2013)
Eva Golemi - Zare trendafile (2013)
Shejla Haxhiraj - Ne shtepine tone (2013)
Vesa Luma dhe Endri Prifti - Kur xhirohej nje film (2013)
Xhela - Live (2013)
Perparim Brati dhe Hamit Kastrati - Hasi Legjendar (Album 2013)
Nikoleta Vokrri - Hajde vlla (2013)
Beli dhe Klodi - Fati e kismeti (Album 2013)
Bujar Qamili - Kolazh (2013)
Violeta Deda - Jam Shqiptare (2013)
Marseli - Surum per mu (2013)
Keli - Hajde me Shuplak (Live 2013)
Fatmir Krasniqi - Isha ne vetmi (2013)
Burim Aliu - Me Shiko (2013)
Eglantina Toska - 1000 Lezete (2013)
Hajzer Gjoshi - Prap mua me kerkon (2013)
Semi - Ma ben hallall (Album 2013)
Vjollca Selimi Ft. Leonora dhe Leunita Perteshi - Edhe sot edhe neser mbrema (2013)
Besart Halimi - Endrrat (Live 2013)
Blinera Bajraktari - Te kam zemer (2013)
Lirim Gjonbibaj - Nje gote tek Ura e Mesit (2013)
Granit Pacolli - Vajze nga diaspora (2013)
Driton Sopa - Afer te kem (2013)
Nazmie Selimi - Waiting (2013)
Valon Gelanca - Tallava (2013)
Silva Gunbardhi - Unaza (2013)
Sunaj Saraqi - Me ike (2013)
Xhavit dhe Nexhat Vitia - Zemra e Dukagjinit (Album 2013)
Valon Gelanca - Live (Album 2013)
Filloreta Hoxha - Ne shikim te par (2013)
Syl Drenovci dhe Filloreta Hoxha - Doren mos ma prek (2013)
Valon Azizi - Patron i zemres tende (2013)
Antigona Goca - Buzqeshja Jote (2013)
Nazmie Morina - Kujtimet (2013)
Adriatik Asllani - Beqare (2013)
Ardian Limanmera dhe Ork. Bohema - Gezuar me kenge popullore (Album 2013)
Boemet - Kam mbetur ne vetmi (Album 2013)
Besarta Krasniqi - 1 Milion (2013)
Gezuar Me Valamala (Album 2013)
Labinot Zogaj - Get Down (2013)
Nora Istrefi Ft Vig Poppa - Big Love (2013)
Meriton Kamberi - Mos me leni (Ilahi 2013)
Hysi - Bojna dasem (Album 2013)
Sofra Pejane (Album 2013)
Ylber Idrizi - Te kam mbyll ne zemer (2013)
Adelina Tahiri - Ik te Ajo (2013)
Artir Gjikokaj - Te shitoft zana moj xhevahire (2013)
Dhurata Ahmetaj - Une ate e du (2013)
Gezim Zefi - Toplana (2013)
Maria Lajqaj - Me tradhetove (2013)
Valentina Dedvukaj Spaho - Hajde sonte (2013)
Viola - Vet fajin e kam (2013)
Astrit Mulaj - Djemt ne gurbet (2013)
Antigona Sejdiu - me harrove (2013)
Enes - Zemra ty te don (2013)
Imran Berisha - Un krejnor ti princes (Album 2013)
Xhavit Avdyli - Potpuri (2013)
Leonard Islami - Largesia (Album 2013)
Ismet Maqkaj - Zemra jem (2013)
Shqipe Abazi - Ti ke mbet (2013)
Yll Limani - Breathing (2013)
Adnan Daci dhe Majlinda Kryeziu - Mashallah mashallah (2013)
Antigona Sejdiu - Krejt po sillet (2013)
Dani dhe Edi Furra - Sofra festive (Live 2013)
Edona Llalloshi - Humbi dashuria (2013)
Dhimbja e Fundit (Album 2013)
Antigona Sejdiu - Kete zemren time (2013)
Antre - Jete qeni (2013)
Gresa Behluli - E kam emrin kosovar (2013)
Iliret - Oj Kosove (2013)
Kaltrina Selimi - Nuk ta Fal (2013)
Marije Lajqaj - 2 me 8 (2013)
Nora, Genta, Kaltrina dhe Gili - Xixellonja (2013)
Shkurte Fejza - Floku prej teje (2013)
Silva Gunbardhi - Urome baba (2013)
Smail Puraj ft Viola - Hajde nuse me duvak (Album 2013)
Ajtene Derguti dhe Afrim Aliu - Prej Mallit Te Bukuris (Album 2013)
Dafina Zeqiri - Your Love (2013)
Nora Istrefi - Big Love (2013)
Adelina Tahiri - Oh Dashuri (2013)
Dardan Jashari - VIP (2013)
Darina Gjebrea - Dul Lulija (2013)
Mihrije Braha e Plator Abazi - Fama (2013)
Vedat Ademi - Per ty (2013)
Moll e Kafshuar (Album 2013)
Sinan Vllasaliu - Tatuazh (Album 2013)
Stupcat - Oj Nane (2013)
Programi Festiv 1 (2013)
Samir Veliq dhe Mirsad Haxhicani - Potpuri dasme (2013)
Irena Dedvukaj - Se te dua (2013)
Leonita Marjakaj - Me tupan dhe qifteli (2013)
Nikolle Nikprelaj - O flamuri kuq e zi (2013)
Xheki - Bonu fer (2013)
Turbo Tallava (Album 2013)
Anduena Tahiri - Je burr i asaj (2013)
Bekim Bilalli - Sot ti je me tjeter (2013)
Hasan Qetaj - Per Ramushin (2013)
Darina Gjebrea - Ti ma dogje zemren time (2013)
Fitim Behluli - Kqyri qika (2013)
Festim Avdia - Vetem ty te dua (2013)
Suad Shaptafa dhe Grupi Trio-3 - Potpuri dasme (2013)
Musli Musliu - Jo Skam zemer met mallku (2013)
Saranda Krasniqi - Luj Luj (2013)
Burak Fama - Live (Album 2013)
Adnan Kamberi - Te du shum te du (Album 2013)
Alma Daci - Per ty lulja e fundit (2013)
Anduena Tahiri - I kam krejt (2013)
Genta Ismajli - E Kam Provuar (2013)
Keli - Live (Album 2013)
Ramize Caka - Dasma (2013)
Albana Mesuli - Me ty pa ty (2013)
Besjan Gashi - Ska inat ne dashuri (2013)
Elona Leka - Nuk je fati im (2013)
Jashar Ft. Idajet Sejdiu - Mbeta ne dhe te huaj (2013)
Flutra dhe Festime Hasani - Dashurova tjeter (2013)
Teuta Gerbovci - Nusja flutur paska dal (2013)
Xhemil Saliu - Je gabimi im (2013)
Xhuli - Sot e marim nusen (2013)
Sadbere Zeqiri - Live (Album 2013)
Nebih Tahiri (Bushi) - Pse Bre Zemer (2013)
Muhamet Sejdiu dhe Qumilat - Tallava (2013)
Red Bloody - E Vetmuar (2013)
Viki Lulgjuraj - Sdua jeten pa ty (2013)
Ylli Demaj - Sa i merzitur jam (2013)
Adelina Spahija - Nga jeta ime te largoj (2013)
Kujtim Akiku - Tradhtare (2013)
Mexhit Selimaj - Sme Ke Dasht (2013)
Nimet Fetai - Kodi Zemres Time (2013)
Xhela dhe Petriti - Tu u knaqe (2013)
Vellezir Gashi - Dy Shtete Nje Flamur (Album 2013)
Vellezrit Gashi - President Ibrahim Rugova (Album 2013)
Boom Boom (Album 2013)
Ah Gurbet (Album 2013)
Valle Dasmash Kosovare (Album 2013)
Pandora Ft. Xhavit Dedej - Shijaku (2013)
Mima - Hajt afrohu edhe pak (2013)
Beke Nikqi - E ke lyp hajrin ja pafsh (2013)
Bekim Vishaj - Faqe Kuqe (2013)
Dhurata Dora - Swim Good (Cover 2013)
Gjovani - Dashuria ime e pare (2013)
Kastriot Krasniqi - Kush don le te feston (2013)
Gresa Behluli - Xhamadani vija vija (2013)
Vellezerit Gashi - Kenge Per Isa Begun (2013)
Kieda Budini Ft. Stine - Kieda Show (2013)
Mejreme Kurti - Nuse te bukur marrim na (2013)
Nexhat Osmani - Po bojm lum (2013)
Ridvan Berisha - Per gurbet (2013)
Ymer Bajrami - Live (2013)
Albin Budini - Ilirian (2013)
Mirvet Shaqiri - Live (Album 2013)
Njazi Salihu - Mendjemadhe (Album 2013)
Aferdita Demkau - Nusja e madhe une qellova (2013)
Antigona Sejdiu - Luj me dor (2013)
Marije Lajqaj - Qka ka zogi qe po qan (2013)
Suzana Jashanica - Nuk dashuroj per interes (2013)
Vida Kunora - Djemte e Malsise teme (2013)
Vellezrit Bajra - Heroi i Kombit Enver Zymberi (Album 2013)
Vellezrit Qetaj - Kush i Ruan Traditat Tona (Album 2013)
Vlora Duraku - Eja pran meje (Album 2013)
Besiana Veselaj - Potpuri (2013)
Faruk Visoka - Te premtoj (2013)
Motrat Hajzeri - Rruges per Prishtine (2013)
Nebih Tahiri (Bushi) - Koke ba per mu Taman (2013)
Nexhat Osmani - Je e imja (2013)
Sahit Dina - Niset Dasma (2013)
Shpresa Gojani - E vendosur jam (2013)
Fanushe Ahmetaj - 100 vjetori (2013)
Labinot Rexha (Noti) - Live (Album 2013)
Fatmire Mjaku - Une jetoj per ty (2013)
Justina Aliaj - Ne ekranin e televizorit (2013)
Mira Konci - Mozaik tingujsh (2013)
Soni Malaj - Kenga (2013)
Zaim Hasrama - Hajde sonte (2013)
Perparim Brati dhe Hamit Kastrati - Rapsod (Album 2013)
Akv Prishtina - Ky bashkim po vjen prej zotit (2013)
Alberia, Ylli Demaj dhe Yllka Kuqi - Ju e bani atmosferen (2013)
Interesant (Album 2013)
Arta Bajrami - Femer Tipike (2013)
Arjela Krasniqi - Me thuaj pse (2013)
Viola dhe Smail Puraj - Hajde nuse me duvak (2013)
Mimoza Shkodra - Jo mos e kerko (2013)
Luis Ejlli - Kur vjen pranvera (2013)
Mariza Ikonomi - Udhet jane te bukura (2013)
Mimoza Staka - Kolazh (2013)
Sherfi Merdani - Ne duart e tua (2013)
Festivali Kenges 51 (Nata 1)
Gazmend Rama - Dashuria Shum e Madhe (2013)
Gramoz Gervalla - Sikur Dit Pranvere (2013)
Hajro Ceka - Afrohu Afrohu (2013)
Luta - Zemer Ty Te Kam (2013)
Marseli ft Sergio - Melisja (2013)
Sef Duraj - Jo Jo Me Ke Than (2013)
Valdet Gecaj - Ma Ke Dhan Ni Fjal (2013)
Vani - Tallava (2013)
Fadil Riza - Zemra Ime Te Kerkon (2013)
Fiksimi (Album 2013)
Vjollca Haxhiu dhe Meda - Nga Dashnia Skem Shpetim (2013)
Meda Sinani Sabria Ermali - Potpuri 2 (2013)
Ermal Fejzullahu - 5 Pa 5 (2013)
Ermal Fejzullahu - Ta Ha Zemren (2013)
Meda - Edhe Nje Her (Premier 2013)
Sabri Fejzullahu - Naten e Mir (2013)
Sabri Fejzullahu - Nje Dashni (2013)
Sef Duraj - Nuk u mesove (2013)
Astrit Lekaj - Nuk Harrohet (2013)
Viola - Ty Te Dua (2013)
Bek Nikiqi - Me fjal Te Omla Vet ja Nise (2013)
Cima Dreni Hasani Dhe Fiza - Ai Ndash Me Pshtue (2013)
Feston Diaspora (Album 2013)
Ti je Numer 1 (Album 2013)
Xoni Ft. Linda - Ti e din (2013)
Enis Bytyqi - 2012 (2013)
Frederik Ndoci dhe Alisa Baraku - Kacurrelat e tua (2013)
Gezuar Me Lalushin (Album 2013)
Gezuar Se Bashku Me Perrallen 1 (Album 2013)
Labi - O gurbet (2013)
Mursel Murseli - Ti me ke vra (2013)
Xhoana Dajallari dhe Majlinda Spahiu - Me Fal Puthje (2013)
Xhoni Ft. Linda - Ti e din (2013)
Xhela - Kalo mir (2013)
Sabri Fejzullahu, Sinani, Vjollca, Meda, Ermali, Seldi, Genta dhe Lori - Potpuri (2013)
Zanfina Ismaili - Ku je (2013)
Ermal Fejzullahu - Mbes Pa Pes (Premier 2013)
Meda - Hajt se te vjen prej Zotit (Premier 2013)
Sabri Fejzullahu - Ne Dritaren Tende (Premier 2013)
Fatmir Morina - Fiksim (2013)
Zena Aliu - Ti ke mbet e paharuar (2013)
Beke Nikqi - Ku je humb e dashur (2013)
Kastriot Seferi - Dashuri e humbur (Album 2013)
Mima - E deshta per jete (2013)
Nexhat Osmani - Po Bejme Lum (2013)
Remzie Osmani - O byblyl (2013)
Remzie Osmani - Une jam dada (2013)
Visar Axhaj - Zemer zemer (Album 2013)
Ylli Demaj - Nese sme do (2013)
Zanfina Ismaili - Problem (2013)
Smail Puraj dhe Viola - Potpuri (2013)
Shqipdona Behluli - Nuse ne gurbet (Album 2013)
Fatmire Mjaku - Un jetoj per ty veq per ty (2013)
Lulzim Shehu - Vazhdo ti pa mu (Album 2013)
Smail Puraj - Party (2013)
Xheki - Moll e kafshuar (2013)
Anduena Tahiri - Ishe i martuar (2013)
Antigona Bajrami - Sa Shum Fjale (2013)
Avdi Deliu - Mbushna Gotat (2013)
Beni Baksi - Ska Problem (2013)
Drenusha Latifi - Nate e Vetmuar (2013)
Burim Mehmeti - Asniher (2013)
Haxhi Zeneli - Du me te thane se un te du (2013)
Gentjana e Rrok Gjergji - Plak u bafsha po te mora (2013)
Ismet Aloshi - Me vlon Gjaku (2013)
Klodi dhe Beli - Jam Merzit (2013)
Lindi - Kthehu edhe nje her (2013)
Tun Prizreni - Kush ka qen katili (2013)
Lora - Te kam dasht (2013)
Mimoza Ndoja - Prane teje (2013)
Sead Asllani - Aman moj aman (2013)
Nina - Une dhe ti (2013)
Vjollca Palushani - Cka ke djale (2013)
Zef Beka - Luj Kosove, Luj Shqipni (2013)
Gezuar me Baben (Album 2013)
Luaj Sonte (Album 2013)
Devis Xherahu - Qenke veshur me te bardha (2013)
Ardian Trebicka - Tango e trendafilave (2013)
Bashkim Spahiu - Te kam dashte ma shum se syt e mi (2013)
Eli Fara dhe Olta Boka - Nje serenate per ty (2013)
Fatbardha Mustafa Bardha - Gezuar me Baben (2013)
Era Rusi dhe Devis Xherahu - Jorgjica (2013)
Mihallaq Andrea - Kolazh (2013)
Sokol Gjakova dhe Shpresa - Potpuri (2013)
Rovena Stefa - Leylim Ley (2013)
Yllka Kuqi dhe Kastriot Tusha - Skam ce dua pasurine (2013)
Besnik Salihi - Emrin tem harroje (2013)
Lalushi - Kredia (2013)
Remzi Leka - Do te kem per zemer (2013)
Shqipe Krivenjeva - Larg teje (2013)
Xhide Morina - Si sonte si neser (2013)
Zef Beka - Fol moj shqipe (2013)
Aferdita Elshani - Pse spo me len rehat (2013)
Lalushi - Kur jam kan nje vakt i ri (2013)
Lirije Camaj - Zhgenjimi (2013)
Leonida Marjakaj - Me tupan dhe qifteli (2013)
Liria Dedvukaj - Gezuar shqipja jone (2013)
Nikoll Nikprelaj - O flamuri kuq e zi (2013)
Pandora - Ti te un e ke adresen (2013)
Raimonda - Dora e nenes (2013)
Tun Prizreni Ft. Tush Gjakova - 100 vjet pavarsi (2013)
Vellezerit Mziu - Knaqu Sot (2013)
Ylber Aliu - Dy dite mire e nje dite keq (2013)
Nora Istrefi - Ne te 2 (2013)
Sinan Vllasaliu - Tatuazh (2013)
Armend Miftari - Shum te desha (2013)
Arta Osmani - Live (Album 2013)
Bardha Dernogllava - Hajt moj zemer (2013)
Bujar Qamili - Dadush (2013)
Erkan Musliu - Veq per inat (Album 2013)
Gjyste Vulaj - Servil (2013)
Keli - Pa tallava ska sefa (2013)
Lirije Camaj - Matura (2013)
Ylber Aliu - Leilim ley (Album 2013)
Arianit Bellopoja - Ne enderr (2013)
Beatrix Ramosaj - Dilema (2013)
Jena Per Me E Kalle (Album 2013)
Motrat Mustafa - Vajze kosove jam (Album 2013)
Vellezrit Mziu - Lume (2013)
Zena Aliu - Kjo dashnija ma e ran se rakija (2013)
Sinan Hoxha Ft. Seldi Qalliu - Karajfil i vogel (Premier 2013)
Fjolla Morina - FB (2013)
Femi Kumanova - Hajde luj per para (Album 2013)
Tim Gostivari - Hajde Luje (2013)
Xhensila - Jam me ty (2013)
Agron Ahmeti - Dil te kroni cuco (Album 2013)
Astrit Mulaj - Daj daj (2013)
Kastriot Krasniqi - Ne 2 shekuj jetova (2013)
Liridon Gashi - Martohesh me lot (2013)
Shpetim Lama - Goca e taksiratit (2013)
Teuta Shabani - Figher, slowly, burning (2013)
Valmir Delija - Ndoshta ndoshta (Album 2013)
Vjollca Selimi, Leonora dhe Leunita Perteshi - Edhe sod edhe neser (2013)
Xhesika Lela - Ti femrat i ndrron (2013)
Xhylnaze Hoxha - Oj lulija jon (2013)
Adnan Daci - Dashnia vertet (2013)
Adnan Kamberi - Vajza a djal njesoj jan (2013)
Alfred Mersini - Cupat jan per marshalla (2013)
Antigona Sejdiu - Eke lan dashnin (2013)
Astrit Bejta - Zoti shpis (2013)
Ermal Mamaqi - Ditet e mija (2013)
Leonora Ft. Leunita Perteshi - Gurbeti (2013)
Lulzim Shehu - Ka dera kur te rash (2013)
Valon Berisha - Te dua te dua (2013)
Xhezahir Elezi - Tkam dashtur (2013)
Hysi - Mos Qaj (2013)
Flora Gashi - Te kam shpirt (2013)
Agron Ahmeti - Ama Doren (2013)
Anduena Tahiri - Ke status tjeter (2013)
Bukurie Zogaj - Ska Pishman Ne Dashuri (2013)
Emine Toska - Ni Nat Pa Gjume (2013)
Hala Osmanollaj - Furrtari (2013)
Hysni Kelmendi - Nuse Me Fustan (2013)
Lulzim Shehu - Vazhdo ti pa mu (2013)
Majlinda Kryeziu - Mashalla (2013)
Sadbere Zeqiri - Halle halle plot (2013)
Sadbere Zeqiri - Mos fol keq (2013)
Selvie Osmani - Per ty jetova (2013)
Gentian Ramosaj - Nuk Ta Fali (2013)
Vjollca Selimi - Leonida leonora (2013)
Vjosa Emini - Ne kra tshqipes (2013)
Meti - Afrohu te lutem (2013)
Remzie Osmani - Sonte bejna darsem (2013)
Viola - Kalle kalle (2013)
Shyrete Behluli - Lum Ajo Motra Qe Te Ka (2013)
Flora Gashi dhe Valon Berisha - Kallma Cigaren (2013)
Pandora - Ditet me te bukura (2013)
Adriana Asllani - Ti me fresko (2013)
Adriatik Asllani - Na vjen dita edhe neve (2013)
Agron Ahmeti - Rruges me gure (2013)
Balistat - Veti Shqipet (2013)
Bashkim Spahiu - Mori qike me syte e zi (2013)
Beli, Lumja, Klodi - Nuk me duhet parja (2013)
Bashkim Spahiu - Qika qika (2013)
Burak Grupi Fama - Djale pa behane (2013)
Burak Grupi Fama - Kara biberim (2013)
Gazmend Kelmendi - Dot Vuaj (2013)
Fidaim Aliu - Dashuria e re (2013)
Lenti - Perendimi (2013)
Kujtim Aliu - Krejt me ren (2013)
Hysi - Zoti Shpis (2013)
Mahmut Ferati - Kujtoje (2013)
Mihrie Braha dhe Shemi - Bjondin me syt e zi (2013)
Nikoll Nikprelaj - Hej Hej (2013)
Shkurte Gashi - Ata Sy (2013)
Shpat Kasapi - Qik e mire (2013)
Shyhrete Behluli - 2 Tupana (2013)
Vellezrit Mziu - Nuk eshte per ty (2013)
Adnan Kamberi - Te Du Sa te du (2013)
Bajram Asllani - Potpuri (2013)
Blerim Osmani - Koha Erdhi (2013)
Blerim Vorfaj - Dashuri pa siguri (2013)
Dani Abazi - Hajde Moj Dashni (2013)
Drita Musliu - Ylli Jem (2013)
Driton Jakupi - Gurbeti (2013)
Elona Leka - Kot e ke me mua (2013)
Enes Seferi - Po kalon edhe kjo nat (2013)
Flora Gashi - Pasunia (2013)
Rona Nishliu - Se vetem zemra flet sakt (2013)
Xheki - Gjarrper (2013)
TOP 100 KËNGËT E VITIT 2013

Na ndiqni në facebook

Download Quran from MP3RECITATION.COM